Michaela KAPRÁLIKOVÁ - MEDVECOVÁ

moderátorka

Sociálne siete

Facebook

Vyštudovala som herectvo na Konzervatóriu v Košiciach a už počas školy som hosťovala v Košickom štátnom divadle v muzikáli Oliver Twist, ktorý režíroval Jozef Bednárik a v Staromestskom divadle Petra Raševa v predstaveniach Zamatový mat, Ovce moje ovce, Ako išli prasiatka na vandrovku, Ako sa prasiatka domov navrátili.

V rokoch 1999-2002 som bola internou členkou činohry Divadla Jonáša Záborského v Prešove. Zahrala som si v predstaveniach Lysistrata alebo najkrajšia vojna na svete /Lysistrata/, Na skle maľované /Kapitán žandárov/, Krysař /Štepánovka/, Ženský zákon /Anička/, Kaviár alebo šošovica /Fiorella/... . Počas účinkovania v DJZ bola moderátorkou rádia Flash.

Od roku 2001 hosťujem  na Novej scéne v Bratislave, účinkovala som v predstaveniach Cigáni idú do neba /Juliška/, Krysař /Štepánovka/, Donaha /Vicky/, Rebelové /Alžbeta/ a najnovšie účinkujem v  muzikáli IAGO/Emily/ . Taktiež som  moderovala v rádiu Expres , bola som aj moderátorkou ranného vysielania v Rádiu Okey a  detskej  relácie  Superchyty pre Slovenskú televíziu.

Od roku 2007 hosťujem v divadle Malá scéna-STU v predstaveniach Janko a Marienka alebo čokoládová chalúpka /Jahoda, Čokoláda/, Komplic /Ann/, Peceň /Nadšena/...

Na televíznej obrazovke ste ma mohli vidieť v menších aj väčších postavách seriálov: V mene zákona, Ordinácia v ružovej záhrade, Panelák, Zlodeji detí, Rodinné prípady, Divoké kone, Kolonáda, Kolabs, Búrlivé víno.
Momentálne pracujem stále za mikrofónom, prepožičiavam hlas v slovenskom dabingu napr: seriál  Vymenené životy/Keriman/, film Donatella Versace /Donatella Versace/...  a počuť ma môžete aj v  reklamných spotoch a v  rozhlasových hrách Slovenského rozhlasu.

 

Audiovizitka